johnbenedict

johnbenedict
Movie Buff - 131 Film Ratings
Member Since: 05 Apr 2015
Location: Switzerland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 76% The Way, Way Back (2013) - Rated 15 May 2016
95 90% The Theory of Everything (2014) - Rated 15 May 2016
80 49% St. Vincent (2014) - Rated 15 May 2016
95 90% Pride (2014) - Rated 15 May 2016
95 90% The Railway Man (2014) - Rated 15 May 2016
80 49% Laggies (2014) - Rated 15 May 2016
85 61% The Magic of Belle Isle (2012) - Rated 15 May 2016
85 61% Salmon Fishing in the Yemen (2012) - Rated 15 May 2016
100 97% The Help (2011) - Rated 15 May 2016
90 76% Win Win (2011) - Rated 15 May 2016