johnc54321

johnc54321
Flick Fan - 53 Film Ratings
Member Since: 19 Mar 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Huge movie fan! Live in Houston

more Recent Ratings

97 68% Paranormal Activity 2 (2010) - Rated 19 Mar 2017
98 81% The Thing (1982) - Rated 19 Mar 2017
90 30% The Girl with the Dragon Tattoo (2009) - Rated 19 Mar 2017
88 16% Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Rated 19 Mar 2017
100 97% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 19 Mar 2017
95 51% Crash (2005) - Rated 19 Mar 2017
95 51% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 19 Mar 2017
96 59% Minority Report (2002) - Rated 19 Mar 2017
94 46% Team America: World Police (2004) - Rated 19 Mar 2017
99 90% Office Space (1999) - Rated 19 Mar 2017