john_cohen

johncohen
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 28 Aug 2011
Location: Tucson, AZ, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 72% Lincoln (2012) - Rated 07 Jan 2013
80 59% The Campaign (2012) - Rated 22 Sep 2012
70 28% Hope Springs (2012) - Rated 22 Sep 2012
70 28% Lawless (2012) - Rated 22 Sep 2012
70 28% Premium Rush (2012) - Rated 22 Sep 2012
45 9% The Grey (2012) - Rated 22 Sep 2012
65 15% The Bourne Legacy (2012) - Rated 25 Aug 2012
25 1% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 25 Aug 2012
86 77% Cool Hand Luke (1967) - Rated 15 Jul 2012
87 80% Moneyball (2011) - Rated 15 Jul 2012