Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
johndella

Flick Fan - 16 Film Ratings

Member Since: Dec 14, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
Check out johndella's...
98 75% Cinema Paradiso (1988) - Dec 14, 2019
99 84% The Godfather (1972) - Dec 14, 2019
98 75% Gran Torino (2008) - Dec 14, 2019
92 65% Galaxy Quest (1999) - Dec 14, 2019
100 93% The Sound of Music (1965) - Dec 14, 2019
100 93% Life Is Beautiful (1997) - Dec 14, 2019
90 50% The King's Speech (2010) - Dec 14, 2019
84 28% Father of the Bride (1991) - Dec 14, 2019
90 50% Dead Poets Society (1989) - Dec 14, 2019
88 34% Alien (1979) - Dec 14, 2019