johneckhardt

johneckhardt
Movie Buff - 282 Film Ratings
Member Since: 19 May 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 53% Dark City (1998) - Rated 11 Jun 2015
75 78% Galaxy Quest (1999) - Rated 19 May 2015
50 11% Assassins (1995) - Rated 19 May 2015
87 99% Spartacus (1960) - Rated 19 May 2015
72 70% From Dusk Till Dawn (1996) - Rated 19 May 2015
42 4% They Live (1988) - Rated 19 May 2015
72 70% Gattaca (1997) - Rated 19 May 2015
75 78% The Polar Express (2004) - Rated 19 May 2015
65 34% The Goonies (1985) - Rated 19 May 2015
50 11% Caddyshack (1980) - Rated 19 May 2015