John_Molloy

johnmolloy
Movie Buff - 108 Film Ratings
Member Since: 16 Oct 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 24% Wayne's World (1992) - Rated 16 Oct 2020
65 69% The Untouchables (1987) - Rated 16 Oct 2020
75 87% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 16 Oct 2020
65 69% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 16 Oct 2020
90 99% American Beauty (1999) - Rated 16 Oct 2020
55 45% Mad Max Beyond Thunderdome (1985) - Rated 16 Oct 2020
10 5% Gremlins (1984) - Rated 16 Oct 2020
60 58% U.S. Marshals (1998) - Rated 16 Oct 2020
55 45% City Slickers (1991) - Rated 16 Oct 2020
70 78% Dazed and Confused (1993) - Rated 16 Oct 2020