johnny6

johnny6
Movie Buff - 190 Film Ratings
Member Since: 02 Sep 2012
Location: tehran, tehran, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 47% White House Down (2013) - Rated 13 Oct 2013
90 72% The Rock (1996) - Rated 13 Oct 2013
90 72% The Lone Ranger (2013) - Rated 06 Oct 2013
87 13% Killing Season (2013) - Rated 02 Aug 2013
88 24% Oblivion (2013) - Rated 25 Jul 2013
88 24% G.I. Joe: Retaliation (2013) - Rated 20 Jul 2013
92 95% Monsters University (2013) - Rated 06 Jul 2013
90 72% Olympus Has Fallen (2013) - Rated 03 Jul 2013
89 47% Jack and the Beanstalk: The Real Story (2001) - Rated 03 Jul 2013
88 24% Jack the Giant Slayer (2013) - Rated 03 Jul 2013