johnny-boy

johnny_boy
Movie Buff - 150 Film Ratings
Member Since: 30 Mar 2011
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 67% A Short Film About Killing (1988) - Rated 28 Feb 2012
65 10% The Naked Kiss (1964) - Rated 28 Feb 2012
89 58% The Ox-Bow Incident (1943) - Rated 28 Feb 2012
84 47% Rio Bravo (1959) - Rated 28 Feb 2012
85 50% Drive (2011) - Rated 28 Feb 2012
60 8% Submarine (2010) - Rated 28 Feb 2012
60 8% Melancholia (2011) - Rated 28 Feb 2012
80 38% Casablanca (1942) - Rated 28 Feb 2012
70 14% Ms .45 (1981) - Rated 28 Feb 2012
90 67% The Elephant Man (1980) - Rated 28 Dec 2011