johnnybravo

johnnybravo
Flick Fan - 60 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2020
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 25% Kindergarten Cop (1990) - Rated 18 Jan 2020
15 2% Superbad (2007) - Rated 18 Jan 2020
75 37% The Butterfly Effect (2004) - Rated 18 Jan 2020
100 95% Die Hard (1988) - Rated 18 Jan 2020
100 95% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 18 Jan 2020
75 37% Air Force One (1997) - Rated 18 Jan 2020
80 51% Shaft (2000) - Rated 18 Jan 2020
75 37% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 18 Jan 2020
10 0% Green Lantern (2011) - Rated 18 Jan 2020
80 51% Legend (1985) - Rated 18 Jan 2020