johnnydread

johnnydread
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 18 Nov 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 52% Austin Powers in Goldmember (2002) - Rated 18 Nov 2007
80 52% The Departed (2006) - Rated 18 Nov 2007
85 75% Rain Man (1988) - Rated 18 Nov 2007
95 96% House of Flying Daggers (2004) - Rated 18 Nov 2007
85 75% Donnie Brasco (1997) - Rated 18 Nov 2007
70 28% The Recruit (2003) - Rated 18 Nov 2007
75 36% Crash (2005) - Rated 18 Nov 2007
95 96% Heat (1995) - Rated 18 Nov 2007
80 52% Dead Poets Society (1989) - Rated 18 Nov 2007
80 52% High Fidelity (2000) - Rated 18 Nov 2007