johnnypppp

johnnypppp
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 08 May 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

77 36% Wayne's World 2 (1993) - Rated 14 Aug 2007
83 47% Black Hawk Down (2001) - Rated 14 Aug 2007
92 84% American Beauty (1999) - Rated 14 Aug 2007
100 98% 25th Hour (2002) - Rated 14 Aug 2007
70 28% Me, Myself & Irene (2000) - Rated 14 Aug 2007
79 41% The Cat in the Hat (2003) - Rated 14 Aug 2007
68 23% Get Shorty (1995) - Rated 14 Aug 2007
72 31% March of the Penguins (2005) - Rated 14 Aug 2007
90 75% Patch Adams (1998) - Rated 14 Aug 2007
56 21% Death to Smoochy (2002) - Rated 14 Aug 2007