johnnysmoke

johnnysmoke
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 30 Nov 2008
Location: Houston, TX, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 91% Raging Bull (1980) - Rated 29 Dec 2008
85 73% Shooter (2007) - Rated 29 Dec 2008
80 50% The Computer Wore Tennis Shoes (1969) - Rated 29 Dec 2008
80 50% Premonition (2007) - Rated 29 Dec 2008
80 50% The Sandlot (1993) - Rated 30 Nov 2008
90 79% Shrek (2001) - Rated 30 Nov 2008
80 50% Dances with Wolves (1990) - Rated 30 Nov 2008
70 17% Ghost (1990) - Rated 30 Nov 2008
80 50% March of the Penguins (2005) - Rated 30 Nov 2008
70 17% Flatliners (1990) - Rated 30 Nov 2008