johnnyvento

johnnyvento
Flick Fan - 58 Film Ratings
Member Since: 13 Dec 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 83% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 13 Dec 2015
90 62% V for Vendetta (2006) - Rated 13 Dec 2015
88 43% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 13 Dec 2015
95 83% Watchmen (2009) - Rated 13 Dec 2015
90 62% Full Metal Jacket (1987) - Rated 13 Dec 2015
100 94% Blade Runner (1982) - Rated 13 Dec 2015
80 18% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 13 Dec 2015
100 94% A Clockwork Orange (1971) - Rated 13 Dec 2015
80 18% Team America: World Police (2004) - Rated 13 Dec 2015
85 31% Roger & Me (1989) - Rated 13 Dec 2015