Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
johnolek

Movie Buff - 159 Film Ratings

Member Since: Aug 25, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out johnolek's...
70 43% The Matrix (1999) - Jan 21, 2019
90 94% Sorry to Bother You (2018) - Jan 19, 2019
40 15% Whose Line Is It Anyway? (1998) - Jan 19, 2019
90 94% The Lobster (2015) - Jan 19, 2019
65 38% Batman Begins (2005) - Nov 22, 2018
60 31% Deepwater Horizon (2016) - Oct 07, 2018
75 51% Men in Black (1997) - Aug 25, 2018
80 66% Run Lola Run (1998) - Aug 25, 2018
85 83% The Fifth Element (1997) - Aug 25, 2018
70 43% Moon (2009) - Aug 25, 2018