johnpeel

johnpeel
Movie Buff - 125 Film Ratings
Member Since: 24 Jul 2015
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 70% White God (2014) - Rated 17 Sep 2015
16 26% A View to a Kill (1985) - Rated 09 Sep 2015
41 43% Kick-Ass (2010) - Rated 09 Sep 2015
40 42% Casino Royale (2006) - Rated 09 Sep 2015
35 39% Skyfall (2012) - Rated 09 Sep 2015
90 98% Seven Samurai (1954) - Rated 09 Sep 2015
75 70% Enemy (2014) - Rated 09 Sep 2015
18% Licence to Kill (1989) - Rated 27 Jul 2015
88 96% The Staircase (2004) - Rated 27 Jul 2015
58 52% The Departed (2006) - Rated 24 Jul 2015