johnram

johnram
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 29 Jan 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 60% Les Misérables (2012) - Rated 29 Jan 2013
98 90% Saving Private Ryan (1998) - Rated 29 Jan 2013
92 60% Breaking Away (1979) - Rated 29 Jan 2013
98 90% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 29 Jan 2013
90 36% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 29 Jan 2013
94 70% Gladiator (2000) - Rated 29 Jan 2013
95 76% The Princess Bride (1987) - Rated 29 Jan 2013
98 90% Braveheart (1995) - Rated 29 Jan 2013
83 10% The Notebook (2004) - Rated 29 Jan 2013
89 23% Jackie Brown (1997) - Rated 29 Jan 2013