Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
johns32768

Film Freak - 619 Film Ratings

Member Since: Nov 20, 2014

more Recent Ratings
Check out johns32768's...
60 87% Goodfellas (1990) - Jan 17, 2020
60 87% Hanna (2011) - Jan 17, 2020
60 87% Sherlock Holmes (2009) - Jan 17, 2020
40 65% Gross Anatomy (1989) - Jan 17, 2020
50 74% Gleaming the Cube (1989) - Jan 17, 2020
60 87% Drugstore Cowboy (1989) - Jan 17, 2020
50 74% Working Girl (1988) - Jan 17, 2020
40 65% They Live (1988) - Jan 17, 2020
70 96% Running on Empty (1988) - Jan 17, 2020
70 96% Rain Man (1988) - Jan 17, 2020