johnsmith

johnsmith
Flick Fan - 57 Film Ratings
Member Since: 11 Apr 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 68% Rope (1948) - Rated 12 Apr 2015
100 94% Bringing Up Baby (1938) - Rated 12 Apr 2015
90 68% To Have and Have Not (1944) - Rated 12 Apr 2015
90 68% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 12 Apr 2015
95 84% Fight Club (1999) - Rated 12 Apr 2015
85 48% The Philadelphia Story (1940) - Rated 12 Apr 2015
95 84% Sabrina (1954) - Rated 11 Apr 2015
80 33% Charade (1963) - Rated 11 Apr 2015
90 68% Paris - When It Sizzles (1964) - Rated 11 Apr 2015
85 48% My Fair Lady (1964) - Rated 11 Apr 2015