joi

joi
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 13 Aug 2017
Location: Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 38% Shutter Island (2010) - Rated 13 Aug 2017
100 82% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 13 Aug 2017
80 17% Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Rated 13 Aug 2017
100 82% Inception (2010) - Rated 13 Aug 2017
87 32% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 13 Aug 2017
90 48% Sherlock Holmes (2009) - Rated 13 Aug 2017
92 55% American Psycho (2000) - Rated 13 Aug 2017
97 59% Fight Club (1999) - Rated 13 Aug 2017
99 63% Passengers (2016) - Rated 13 Aug 2017
82 28% The Lake House (2006) - Rated 13 Aug 2017