joibie

joibie
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 21 Jul 2013
Location: California, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 37% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 21 Jul 2013
85 37% Godzilla (1998) - Rated 21 Jul 2013
100 85% The Usual Suspects (1995) - Rated 21 Jul 2013
100 85% Forrest Gump (1994) - Rated 21 Jul 2013
90 52% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 21 Jul 2013
90 52% Hot Shots! (1991) - Rated 21 Jul 2013
85 37% Blast from the Past (1999) - Rated 21 Jul 2013
80 20% Fallen (1998) - Rated 21 Jul 2013
95 65% Fried Green Tomatoes (1991) - Rated 21 Jul 2013
95 65% Stargate (1994) - Rated 21 Jul 2013