joikd

joikd
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 30 Dec 2018
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 0% The Last Samurai (2003) - Rated 02 Jan 2019
90 0% Collateral (2004) - Rated 02 Jan 2019
90 0% A Few Good Men (1992) - Rated 02 Jan 2019
95 0% The Departed (2006) - Rated 02 Jan 2019
90 0% Body of Lies (2008) - Rated 02 Jan 2019
90 0% Goodfellas (1990) - Rated 02 Jan 2019
0% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 02 Jan 2019
90 0% Oblivion (2013) - Rated 02 Jan 2019
90 0% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 02 Jan 2019
95 0% Inception (2010) - Rated 02 Jan 2019