Joker#2116

joker2116
Movie Buff - 424 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2019
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 95% Oppenheimer (2023) - Rated 18 Oct 2023
86 73% Fall (2022) - Rated 18 Oct 2023
81 59% They Cloned Tyrone (2023) - Rated 18 Oct 2023
89 81% Nimona (2023) - Rated 10 Oct 2023
96 96% The Raid: Redemption (2012) - Rated 08 Oct 2023
62 14% The Retirement Plan (2023) - Rated 08 Oct 2023
92 89% Bottoms (2023) - Rated 08 Oct 2023
90 83% Moving (2023) - Rated 06 Oct 2023
82 63% Barbie (2023) - Rated 24 Jul 2023
92 89% Sisu (2023) - Rated 02 Jul 2023