Joker60

joker60
Flick Fan - 85 Film Ratings
Member Since: 11 Mar 2016
Location: Turkey

more Recent Ratings

86 72% The Man from Earth (2007) - Rated 11 Mar 2016
85 70% The Man from U.N.C.L.E. (2015) - Rated 11 Mar 2016
85 70% Blade: Trinity (2004) - Rated 11 Mar 2016
90 84% The Bourne Identity (2002) - Rated 11 Mar 2016
89 73% Saw (2004) - Rated 11 Mar 2016
95 94% Oldboy (2003) - Rated 11 Mar 2016
75 41% Paprika (2006) - Rated 11 Mar 2016
90 84% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 11 Mar 2016
90 84% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 11 Mar 2016
60 9% The Equalizer (2014) - Rated 11 Mar 2016