joker8

joker8
Flick Fan - 54 Film Ratings
Member Since: 01 Apr 2017
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 87% Pulp Fiction (1994) - Rated 01 Apr 2017
80 43% Fireworks Wednesday (2006) - Rated 01 Apr 2017
90 78% About Elly (2009) - Rated 01 Apr 2017
80 43% The Past (2013) - Rated 01 Apr 2017
100 97% The Godfather (1972) - Rated 01 Apr 2017
50 13% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 01 Apr 2017
70 27% 127 Hours (2010) - Rated 01 Apr 2017
89 73% The Revenant (2015) - Rated 01 Apr 2017
89 73% Django Unchained (2012) - Rated 01 Apr 2017
85 59% Boyhood (2014) - Rated 01 Apr 2017