jokernos

jokernos
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 16 Nov 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 74% Iron Man (2008) - Rated 16 Nov 2015
70 74% What Women Want (2000) - Rated 16 Nov 2015
10 3% Fahrenheit 9/11 (2004) - Rated 16 Nov 2015
95 97% The Bourne Identity (2002) - Rated 16 Nov 2015
60 50% Frozen (2013) - Rated 16 Nov 2015
10 3% Zombieland (2009) - Rated 16 Nov 2015
60 50% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 16 Nov 2015
60 50% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 16 Nov 2015
40 14% Black Hawk Down (2001) - Rated 16 Nov 2015
80 86% The Princess Bride (1987) - Rated 16 Nov 2015