Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
jokerpanda

Movie Buff - 103 Film Ratings

Member Since: Mar 6, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out jokerpanda's...
85 88% Glass (2019) - Mar 06, 2019
80 52% Split (2017) - Mar 06, 2019
80 52% Unbreakable (2000) - Mar 06, 2019
80 52% Guardians of the Galaxy (2014) - Mar 06, 2019
80 52% Dead Poets Society (1989) - Mar 06, 2019
85 88% Logan (2017) - Mar 06, 2019
83 82% Prisoners (2013) - Mar 06, 2019
85 88% Mad Max: Fury Road (2015) - Mar 06, 2019
80 52% The Grand Budapest Hotel (2014) - Mar 06, 2019
80 52% The Sixth Sense (1999) - Mar 06, 2019