jokersjokes

jokersjokes
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 05 Mar 2017
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 55% Jurassic Park (1993) - Rated 05 Mar 2017
85 65% Big Hero 6 (2014) - Rated 05 Mar 2017
80 40% Iron Man (2008) - Rated 05 Mar 2017
75 25% Thor (2011) - Rated 05 Mar 2017
90 85% Doctor Strange (2016) - Rated 05 Mar 2017
70 10% Hot Tub Time Machine (2010) - Rated 05 Mar 2017
70 10% Dinner for Schmucks (2010) - Rated 05 Mar 2017
90 85% The Matrix (1999) - Rated 05 Mar 2017
80 40% Super 8 (2011) - Rated 05 Mar 2017
90 85% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 05 Mar 2017