jolyryder

jolyryder
Movie Buff - 100 Film Ratings
Member Since: 29 Jan 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 62% Snatch (2000) - Rated 29 Jan 2016
2% Piranha Part Two: The Spawning (1982) - Rated 29 Jan 2016
40 23% Urban Legend (1998) - Rated 29 Jan 2016
25 12% Species II (1998) - Rated 29 Jan 2016
70 44% Psycho (1998) - Rated 29 Jan 2016
80 54% Night of the Living Dead (1968) - Rated 29 Jan 2016
65 40% Parents (1989) - Rated 29 Jan 2016
40 23% The Fourth Kind (2009) - Rated 29 Jan 2016
40 23% Godsend (2004) - Rated 29 Jan 2016
20 9% Saw III (2006) - Rated 29 Jan 2016