jomareyes10

jomareyes10
Flick Fan - 99 Film Ratings
Member Since: 04 Jan 2019
Location: Philippines
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 99% The Godfather (1972) - Rated 03 Feb 2019
81 82% No Country for Old Men (2007) - Rated 03 Feb 2019
83 85% The Big Lebowski (1998) - Rated 03 Feb 2019
90 96% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 03 Feb 2019
85 90% La La Land (2016) - Rated 02 Feb 2019
60 16% 50/50 (2011) - Rated 05 Jan 2019
73 55% Whiplash (2014) - Rated 05 Jan 2019
75 66% The Departed (2006) - Rated 04 Jan 2019
75 66% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 04 Jan 2019
68 28% Juno (2007) - Rated 04 Jan 2019