jon317

jon317
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 21 Jun 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

61 69% Slap Shot (1977) - Rated 23 Jun 2016
57 21% Back to School (1986) - Rated 23 Jun 2016
63 89% This Is Spinal Tap (1984) - Rated 23 Jun 2016
60 53% Diner (1982) - Rated 23 Jun 2016
62 82% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 23 Jun 2016
61 69% Caddyshack (1980) - Rated 23 Jun 2016
60 53% Animal House (1978) - Rated 23 Jun 2016
57 21% Dragnet (1987) - Rated 23 Jun 2016
59 39% Fast Times at Ridgemont High (1982) - Rated 23 Jun 2016
58 30% Vacation (1983) - Rated 23 Jun 2016