jonahofarc

jonahofarc
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 28 Feb 2022
Location: baltimore, maryland, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 3% Speed (1994) - Rated 28 Feb 2022
80 33% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 28 Feb 2022
65 10% In the Mood for Love (2000) - Rated 28 Feb 2022
70 16% The Shape of Water (2017) - Rated 28 Feb 2022
75 23% Creed (2015) - Rated 28 Feb 2022
95 76% The Green Knight (2021) - Rated 28 Feb 2022
90 56% Call Me by Your Name (2017) - Rated 28 Feb 2022
95 76% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 28 Feb 2022
95 76% No Country for Old Men (2007) - Rated 28 Feb 2022
100 93% Mind Game (2004) - Rated 28 Feb 2022