jonaybeltran

jonaybeltran
Movie Buff - 112 Film Ratings
Member Since: 27 Aug 2013
Location: Santa Cruz de Tenerife, Santa Cruz de Tenerife, Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 78% Zodiac (2007) - Rated 16 Aug 2015
90 78% The Straight Story (1999) - Rated 16 Aug 2015
95 91% Schindler's List (1993) - Rated 16 Aug 2015
90 78% The Pianist (2002) - Rated 16 Aug 2015
80 46% Munich (2005) - Rated 16 Aug 2015
95 91% Memories of Murder (2003) - Rated 16 Aug 2015
90 78% Into the Wild (2007) - Rated 16 Aug 2015
85 63% In the Name of the Father (1993) - Rated 16 Aug 2015
75 27% In Bruges (2008) - Rated 16 Aug 2015
80 46% I Am a Fugitive from a Chain Gang (1932) - Rated 16 Aug 2015