Jones2max
Recent Ratings
Check out Jones2max's...
80 40% | The Man from U.N.C.L.E. (2015) - Rated 24 Oct 2020 |
90 82% | The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) - Rated 24 Oct 2020 |
85 62% | The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 24 Oct 2020 |
80 40% | The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 24 Oct 2020 |
95 96% | John Wick: Chapter 3 - Parabellum (2019) - Rated 24 Oct 2020 |
95 96% | John Wick: Chapter 2 (2017) - Rated 24 Oct 2020 |
90 82% | Hardcore Henry (2016) - Rated 24 Oct 2020 |
85 62% | Midway (2019) - Rated 24 Oct 2020 |
80 40% | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 24 Oct 2020 |
85 62% | Shaun of the Dead (2004) - Rated 24 Oct 2020 |