jonijtr

jonijtr
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 22 Apr 2018
Location: Indonesia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 5% Rocco and His Brothers (1960) - Rated 22 Apr 2018
94 5% Spacy (1981) - Rated 22 Apr 2018
95 35% La Ville des pirates (1984) - Rated 22 Apr 2018
95 35% A Brighter Summer Day (1991) - Rated 22 Apr 2018
95 35% Cure (1997) - Rated 22 Apr 2018
95 35% A Clockwork Orange (1971) - Rated 22 Apr 2018
95 35% Apocalypse Now (1979) - Rated 22 Apr 2018
95 35% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 22 Apr 2018
95 35% The Hole (1960) - Rated 22 Apr 2018
95 35% Femme Fatale (2002) - Rated 22 Apr 2018