jonnygold

jonnygold
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 10 Dec 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

15% Killing Eve (2018) - Rated 10 Dec 2020
10 80% Sharp Objects (2018) - Rated 10 Dec 2020
5% The Undoing (2020) - Rated 10 Dec 2020
10 80% The Social Network (2010) - Rated 10 Dec 2020
10 80% Making a Murderer (2015) - Rated 10 Dec 2020
45% Wild Wild Country (2018) - Rated 10 Dec 2020
25% Mindhunter (2017) - Rated 10 Dec 2020
45% Little Fires Everywhere (2020) - Rated 10 Dec 2020
10 80% Knives Out (2019) - Rated 10 Dec 2020
45% Big Little Lies (2017) - Rated 10 Dec 2020