Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
jonragucci

Movie Buff - 314 Film Ratings

Member Since: Jul 7, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out jonragucci's...
68 17% Kingpin (1996) - Jul 08, 2018
76 57% Kindergarten Cop (1990) - Jul 08, 2018
78 69% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Jul 08, 2018
80 79% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Jul 08, 2018
77 65% Kids (1995) - Jul 08, 2018
66 11% Kicking & Screaming (2005) - Jul 08, 2018
70 24% Kick-Ass 2 (2013) - Jul 08, 2018
80 79% Kick-Ass (2010) - Jul 08, 2018
73 38% The Karate Kid, Part III (1989) - Jul 08, 2018
76 57% The Karate Kid, Part II (1986) - Jul 08, 2018