jonshannow

jonshannow
Movie Buff - 155 Film Ratings
Member Since: 05 Feb 2015
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 49% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 21 Jan 2018
50 16% Murder on the Orient Express (2017) - Rated 01 Jan 2018
50 16% Apocalypse Now (1979) - Rated 10 Dec 2017
70 49% 1944 (2015) - Rated 10 Dec 2017
40 6% The Usual Suspects (1995) - Rated 29 Oct 2017
55 23% City of God (2002) - Rated 22 Oct 2017
70 49% The Boy in the Striped Pajamas (2008) - Rated 20 Aug 2017
75 64% Hacksaw Ridge (2016) - Rated 01 Apr 2017
70 49% The Ultimate Gift (2006) - Rated 01 Apr 2017
85 90% Bogowie (2014) - Rated 05 Feb 2017