jools

jools
Movie Buff - 162 Film Ratings
Member Since: 27 May 2012
Location: London, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 69% The Devil's Backbone (2001) - Rated 09 Jul 2012
80 69% Aliens (1986) - Rated 09 Jul 2012
84 77% The Sacrifice (1986) - Rated 09 Jul 2012
79 66% The Big Lebowski (1998) - Rated 09 Jul 2012
84 77% Ghostbusters (1984) - Rated 09 Jul 2012
87 81% Goodfellas (1990) - Rated 09 Jul 2012
82 74% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 09 Jul 2012
73 55% It's a Wonderful Life (1946) - Rated 09 Jul 2012
74 56% Fight Club (1999) - Rated 09 Jul 2012
93 95% Casablanca (1942) - Rated 09 Jul 2012