joondan

joondan
Flick Fan - 66 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

66 47% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 12 Feb 2012
41 5% Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Rated 12 Feb 2012
36 3% Jason X (2002) - Rated 12 Feb 2012
76 71% Speed (1994) - Rated 12 Feb 2012
76 71% Zodiac (2007) - Rated 12 Feb 2012
62 38% Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Rated 12 Feb 2012
76 71% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 12 Feb 2012
58 25% Taken (2008) - Rated 12 Feb 2012
68 52% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 12 Feb 2012
29 0% Saw V (2008) - Rated 12 Feb 2012