jordan06pr

jordan06pr
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 20 Jul 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 68% Alien (1979) - Rated 20 Jul 2017
96 78% The Holy Mountain (1973) - Rated 20 Jul 2017
96 78% There Will Be Blood (2007) - Rated 20 Jul 2017
93 64% No Country for Old Men (2007) - Rated 20 Jul 2017
95 72% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 20 Jul 2017
89 41% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 20 Jul 2017
95 72% Toy Story (1995) - Rated 20 Jul 2017
97 84% Pulp Fiction (1994) - Rated 20 Jul 2017
92 59% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 20 Jul 2017
93 64% Inside Out (2015) - Rated 20 Jul 2017