jordancarter

jordancarter
Flick Fan - 47 Film Ratings
Member Since: 06 Nov 2018
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 21% Lightyear (2022) - Rated 28 Aug 2022
85 86% Everything Everywhere All at Once (2022) - Rated 28 Aug 2022
40 4% Jurassic World: Dominion (2022) - Rated 28 Aug 2022
82 76% The Revenant (2015) - Rated 03 Mar 2019
75 37% This Is the End (2013) - Rated 03 Mar 2019
76 44% Chef (2014) - Rated 03 Mar 2019
80 67% Serenity (2005) - Rated 03 Mar 2019
78 54% I Am Legend (2007) - Rated 03 Mar 2019
85 86% Good Will Hunting (1997) - Rated 03 Mar 2019
90 91% Network (1976) - Rated 03 Mar 2019