jordanxx19

jordanxx19
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 14 Oct 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: regular joe :D

more Recent Ratings

80 77% Timecrimes (2007) - Rated 18 Oct 2016
77 65% The Body (2012) - Rated 18 Oct 2016
82 92% The Dinner Game (1998) - Rated 16 Oct 2016
81 87% The Producers (1968) - Rated 14 Oct 2016
71 42% John Wick (2014) - Rated 14 Oct 2016
67 22% Little Otik (2000) - Rated 14 Oct 2016
77 65% The Bad Seed (1956) - Rated 14 Oct 2016
70 32% Ransom (1996) - Rated 14 Oct 2016
80 77% Apocalypto (2006) - Rated 14 Oct 2016
55 2% The Box (2009) - Rated 14 Oct 2016