josefk999

josefk999
Movie Buff - 107 Film Ratings
Member Since: 21 Mar 2017
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Gossip Girl

more Recent Ratings

79 73% Yojimbo (1961) - Rated 28 Mar 2017
89 92% Chinatown (1974) - Rated 28 Mar 2017
62 22% Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Rated 28 Mar 2017
71 51% Sherlock Holmes (2009) - Rated 28 Mar 2017
76 68% Snatch (2000) - Rated 28 Mar 2017
66 33% Logan (2017) - Rated 28 Mar 2017
88 90% John Wick: Chapter 2 (2017) - Rated 28 Mar 2017
82 80% Get Out (2017) - Rated 28 Mar 2017
68 39% Iron Man (2008) - Rated 21 Mar 2017
74 60% The Big Sleep (1946) - Rated 21 Mar 2017