josephcherng

josephcherng
Flick Fan - 57 Film Ratings
Member Since: 20 Dec 2014
Location: Taiwan
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 68% Ghost in the Shell (1995) - Rated 20 Dec 2014
90 68% Her (2013) - Rated 20 Dec 2014
100 97% Nausicaä of the Valley of the Wind (1984) - Rated 20 Dec 2014
100 97% Planet Earth (2006) - Rated 20 Dec 2014
98 93% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 20 Dec 2014
80 32% Goodfellas (1990) - Rated 20 Dec 2014
50 18% Toy Story 3 (2010) - Rated 20 Dec 2014
90 68% Not One Less (1999) - Rated 20 Dec 2014
90 68% Spirited Away (2001) - Rated 20 Dec 2014
95 88% Perfect Blue (1998) - Rated 20 Dec 2014