josesilva
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.
Recent Ratings
Check out josesilva's...
6 | Rush (2013) - Rated 30 Mar 2020 |
7 | Interstellar (2014) - Rated 30 Mar 2020 |
8 | Into the Wild (2007) - Rated 30 Mar 2020 |
8 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 30 Mar 2020 |
9 | Pulp Fiction (1994) - Rated 30 Mar 2020 |
8 | City of God (2002) - Rated 30 Mar 2020 |
8 | Breaking Bad (2008) - Rated 30 Mar 2020 |
8 | The Dark Knight Rises (2012) - Rated 30 Mar 2020 |
9 | Full Metal Jacket (1987) - Rated 30 Mar 2020 |
7 | 127 Hours (2010) - Rated 30 Mar 2020 |