joshfuge

joshfuge
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 09 Aug 2018
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30 29% The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006) - Rated 09 Aug 2018
40 37% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 09 Aug 2018
80 70% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 09 Aug 2018
80 70% Life of Pi (2012) - Rated 09 Aug 2018
20 20% Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - Rated 09 Aug 2018
90 87% V for Vendetta (2006) - Rated 09 Aug 2018
100 95% Thor: The Dark World (2013) - Rated 09 Aug 2018
10 12% Ted (2012) - Rated 09 Aug 2018
50 45% Interstellar (2014) - Rated 09 Aug 2018
80 70% X-Men (2000) - Rated 09 Aug 2018