Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
joviniano

Flick Fan - 13 Film Ratings

Member Since: Dec 17, 2018

Location: Brazil

more Recent Ratings
Check out joviniano's...
100 % The Shining (1980) - Dec 17, 2018
100 % 2001: A Space Odyssey (1968) - Dec 17, 2018
100 % 12 Angry Men (1957) - Dec 17, 2018
100 % Rosemary's Baby (1968) - Dec 17, 2018
100 % Suspiria (1977) - Dec 17, 2018
100 % Psycho (1960) - Dec 17, 2018
100 % Inside Out (2015) - Dec 17, 2018
100 % First Reformed (2018) - Dec 17, 2018
100 % Barry Lyndon (1975) - Dec 17, 2018
100 % Moonstruck (1987) - Dec 17, 2018