jovislucidus

Recent Ratings
Check out jovislucidus's...
95 53% | Devil's Advocate (1997) - Dec 31, 2019 |
90 35% | The Matrix Reloaded (2003) - Dec 31, 2019 |
88 17% | Mr. Nobody (2009) - Dec 31, 2019 |
98 89% | 2001: A Space Odyssey (1968) - Dec 31, 2019 |
90 35% | The Big Lebowski (1998) - Dec 31, 2019 |
95 53% | Lawrence of Arabia (1962) - Dec 31, 2019 |
87 7% | Little Miss Sunshine (2006) - Dec 31, 2019 |
95 53% | The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Dec 31, 2019 |
87 7% | Memento (2001) - Dec 31, 2019 |
89 25% | Fight Club (1999) - Dec 31, 2019 |