joyofroy

joyofroy
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 30 Jun 2016
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 32% Warm Bodies (2013) - Rated 30 Jun 2016
100 96% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 30 Jun 2016
95 90% Battlestar Galactica (2003) - Rated 30 Jun 2016
85 64% Donnie Darko (2001) - Rated 30 Jun 2016
80 43% Prisoners (2013) - Rated 30 Jun 2016
75 23% Juno (2007) - Rated 30 Jun 2016
90 79% Lucky Number Slevin (2006) - Rated 30 Jun 2016
75 23% The Illusionist (2006) - Rated 30 Jun 2016
82 54% Ocean's Eleven (2001) - Rated 30 Jun 2016
85 64% Hancock (2008) - Rated 30 Jun 2016