jp1016

jp1016
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 04 May 2014
Location: Blumenau, SC, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 42% Narcos (2015) - Rated 18 Mar 2018
90 42% Dexter (2006) - Rated 18 Mar 2018
95 64% Breaking Bad (2008) - Rated 18 Mar 2018
100 92% The Wire (2002) - Rated 18 Mar 2018
100 92% Westworld (2016) - Rated 18 Mar 2018
96 67% Short Term 12 (2013) - Rated 15 Jun 2014
85 18% Django Unchained (2012) - Rated 07 Jun 2014
98 74% Into the Wild (2007) - Rated 07 Jun 2014
80 10% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 07 Jun 2014
90 42% Gravity (2013) - Rated 01 Jun 2014